Cztery sposoby na oszczędzanie w wypożyczalni samochodów!

4 sposoby na zaoszczędzenie na wynajmie samochodu

1. Dokonaj wstępnej rezerwacji online

Oszczędź fortunę, dokonując wcześniejszej rezerwacji samochodu przed podróżą. Stawki wynajmu na lotniskach i w centrum miasta są dużo droższe. Możesz nie tylko znacznie zaoszczędzić, ale także uzyskać dostęp do wielu opcji, które możesz przeglądać w swoim czasie.

2. Weź własne foteliki samochodowe dla niemowląt i dzieci

Większość linii lotniczych pozwala bezpłatnie kupić miejsce dla dziecka do 2 lat. Dlatego unikaj zbyt wysokich opłat naliczanych w punkcie wynajmu i weź ze sobą własny fotelik. Twoje dziecko będzie z nim zaznajomione, a Ty będziesz cieszyć się oszczędnościami.

3. Nie przejmuj się wynajmem nawigacji satelitarnej

Wypożyczenie nawigacji satelitarnej z wypożyczalni samochodów może nie być tanie, więc unikaj tego jeśli możesz. Zamiast tego sprawdź, czy możesz użyć swojego telefonu za granicą, zabrać staroświecką mapę lub skorzystać ze smartfona – zarówno Mapy Google, jak i aplikacja Mapy iPhone umożliwiają pobieranie danych wymaganych do korzystania z nawigacji satelitarnej telefonu w trybie offline.

4. Uważnie rozważ swoją politykę paliwową

Pomyśl o polityce paliwowej, która będzie dla ciebie najbardziej opłacalna. Na przykład gdy oddasz auto z pustym zbiornikiem oznacza, że będziesz musiał zapłacić za pełny bak benzyny, prawdopodobnie po zawyżonej cenie, w wypożyczalni. Zamiast tego poszukaj firm jak Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Lublin wynajmujących samochody, które pozwolą Ci zwrócić samochód z taką samą ilością benzyny, jaką dysponowałeś, kiedy wynająłeś auto.