Opel Astra

Astra_kombi_niebieska-300x182 Opel Astra

* Manualna
* Diesel
* 5 drzwi
* Klimatyzacja automatyczna

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Wypożyczalnia samochodów Lublin oferuje Opel Astra IV w wersji kombi należy do klasy kompaktowej, ale dzięki  funkcjonalnemu i obszernemu wnętrzu w pełni zasługuje na miano rodzinnego środka transportu. Z przodu nawet wysokie osoby mogą usiąść naprawdę wygodnie.
wielofunkcyjna kierownica ma bardzo szeroki zakres regulacji, podobnie jak fotele. Pod względem ilości miejsca w obrębie tylnych foteli niektórzy rywale prezentują się lepiej, ale i tak nie można narzekać. Dzięki dość wysoko poprowadzonej linii dachu podczas wsiadania nie trzeba zbytnio pochylać głowy. W samych superlatywach można natomiast ocenić bagażnik – ma pojemność 500-1550 l (a więc praktycznie tyle samo co w Insigni) i regularne kształty.

Po przekręceniu kluczyka silnik zapala zaskakująco cicho i pozostaje taki także przy wyższych obrotach. Pasażerowie mogą nawet nie rozpoznać, że jest to diesel. Funkcja start/stop nie przeszkadza w jeździe – podczas postoju silnik wyłącza się samoczynnie i niezwłocznie włącza ponownie po wciśnięciu pedału sprzęgła. Cały proces dzieje się naprawdę szybko.

Jednostka jest elastyczna i nie brakuje jej mocy. 6-biegowa skrzynia biegów jest dobrze ze stopniowana. Sprzęgło i lewarek pracują lekko, więc pokonywanie miejskich korków nie jest udręką. Wspomaganie kierownicy pracuje bardzo wydajnie, więc parkowanie także staje się przyjemnością.

Pod względem funkcjonalności, wyposażenia i wykończenia to wciąż bardzo dobry samochód.