Praca kierowca Warszawa Wrocław Kraków

Fastrental – sieć Wypożyczalni Samochodów

Jesteśmy jedną z szybko rozwijających się firm w branży wynajmu samochodów osobowych na terenie kilku miast w kraju. Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Rynek pracy związany z wypożyczaniem samochodów jest dosyć chłonny ze względu na duży rozwój branży Ren a car, dlatego szukając zatrudnienia, możesz trafić na ofertę w której to właśnie wypożyczalnia proponuje etat na atrakcyjnych warunkach. Warto zainteresować się i składać swoje oferty pracy ponieważ w nowoczesnych i solidnych wypożyczalniach pracownicy mają możliwość nie tylko zarobku, ale i rozwoju oraz nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji. Daje to w rzeczy samej satysfakcję z codziennych służbowych zajęć.

Praca w wypożyczalni aut – jakie obowiązki?
Zadania są często wielowymiarowe i wymagające doskonałej organizacji czasu pracy oraz samodyscypliny. To jednak pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całej wypożyczalni i wzrost zaufania użytkowników. Dzięki temu  pracodawca jest chętny do odpowiedniego wynagradzania swoich pracowników. Co składa się na pracę w wypożyczalni aut?

1. Przygotowanie aut do wynajmu – Jest kilka podstawowych czynności zanim klient otrzyma auto. Może się to wiązać z odkurzeniem i posprzątaniem pojazdu, jak również odebraniem go z myjni, jeżeli została ustalona jako miejsce odbioru. Istotne jest także sprawdzenie ilości paliwa, sprawdzenie czy wypozyczone auto nie zostało uszkodzone, porysowane, kontrola stanu technicznego oraz ewentualne drobne naprawy, takie jak wymiana żarówek czy piór wycieraczek.

2. Obsługa klienta – zadanie to polega na przyjmowaniu i monitorowaniu statusu zleceń, wypełnienie zlecenia wynajmu auta, obsługę terminalu kart płatniczych oraz kasy fiskalnej, a także wydawania lub odbierania samochodów w siedzibie wypożyczalni lub na lotnisku czy dworcu kolejowym. Obejmuje również kontrolowanie procesu naprawy ewentualnych szkód, czyli kontaktu z ubezpieczycielem oraz serwisem samochodowym. Do zadań należy też kontrolowanie wymiany opon zgodnie z ustalonym sezonowym terminem.

3. Transport pojazdów – przyjazd do serwisu albo do punktu wydań auta lub jednego z naszych oddziałów w innych miastach oraz powrót to również standard w tej pracy. W sytuacji, gdy klient wybiera opcję z wynajęciem auta i podstawieniem go pod wskazany adres lub odebraniem z umówionego miejsca, również leży to w gestii pracownika wypożyczalni. Transport obejmuje także kontakt z ubezpieczycielem i zorganizowanie holowania oraz dostarczanie auta zastępczego na miejsce ewentualnej awarii lub kolizji.

4. Dbanie o wizerunek firmy – profesjonalizm i pozytywne nastawienie są zawsze wizytówką usługodawcy, dlatego zakres obowiązków dotyczy również kwestii niewymiernych oraz indywidualnego podejścia do osób wynajmujących auta. Cechy te mają znaczenie również w kontaktach z dostawcami oraz pracownikami innych oddziałów naszych wypożyczalni aut. W tej dziedzinie trzeba też się wykazać widzą merytoryczną – do pracowników wypożyczalni niekiedy klienci zwracają się z prośbą o poradę dotyczącą wyboru samochodu, dlatego warto być na bieżąco i mieć ogólną wiedzę motoryzacyjną.

Miejsce pracy:

  1. Warszawa – Lotnisko Chopina – Dworzec Centralny PKP
  2. Kraków – Lotnisko Balice – Dworzec Kraków Główny
  3. Wrocław – Lotnisko – Dworzec PKP Wrocław Głowny

Praca na stanowisku Kierowcy w wypożyczalni samochodów, polega na:

• przygotowaniu pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów),
• relokacjach pojazdów między oddziałami,
• uzupełnianiu stanu paliwa oraz płynów eksploatacyjnych,
• transporcie samochodów na myjnię oraz do serwisów,
• dostarczanie i odbieranie pojazdów z Lotniska
• dbaniu o czystość w pojazdach

pozostałe wymagania:

• przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B,
• wysoka dyspozycyjność w ciągu całego tygodnia,
• gotowość do pracy również w niektóre weekendy,
• uczciwość i punktualność
Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie w zależności od ilości godzin pracy i realizacji obowiązków zarobki w granicach 3000-7000zł
• możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy,
• miłą atmosfera w gronie młodych osób,
• stałą stawka godzinowa oraz atrakcyjny system prowizyjny,
• elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika,

Chcesz dołączyć do naszego zespołu ? Wyślij swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie biuro@fastrental.pl i zaczekaj na telefon!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)