Skoda Rapid

topcars_skoda_rapid_hb-300x200 Skoda Rapid
wynajem Skoda Rapid Lublin
Wyposażenie:
 Manualna
 Diesel lub benzyna
 5 drzwi
 Klimatyzacja automatyczna

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Rapid wypełnił lukę między Fabią i Octavią. Pod zachowawczo stylizowaną karoserią kryje przestronne wnętrze i ogromny bagażnik. Oszczędni na pewno docenią motor 1.6 TDI, który w cyklu mieszanym zużywa niecałe 5 l/100km.

Optymalna pozycja za kierownicą, wygodne siedzenia oraz oszczędny silnik czynią z Rapida dobrego kompana długich podróży. Dość sztywne nastawy zawieszenia zapewniają poprawne prowadzenie.

Wszelkie mankamenty napędu stają się mało istotne w momencie odczytania wskazań komputera pokładowego. W cyklu mieszanym Rapid potrzebuje ok. 5-6 l/100km. Spalanie w trasie nieznacznie przekracza 4 l/100km. Kto lubi ecodriving, będzie w stanie zejść poniżej progu 4 l/100km. W mieście, w zależności od stylu jazdy i warunków, z baku ubywa 6-7 l/100km.

Skoda Rapid z silnikiem 1.6 TDI przypadnie do gustu osobom, które często pokonują dłuższe trasy i muszą liczyć się z wydatkami na paliwo. Samochód jest przestronny i funkcjonalny. W wielu miejscach widać zabiegi mające ograniczyć koszty produkcji. Nie są to jednak rozwiązania, które mogłyby doskwierać podczas codziennej eksploatacji.