Wynajem auta – Na co zwrócić uwagę.

Wynajem auta: NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS ODBIORU AUTA?

  • Stan samochodu – jeśli chcecie to jeszcze na parkingu wypożyczalni zróbcie zdjęcia, na zewnątrz i w środku auta. Każde, nawet drobne uszkodzenie lub rysę bez wahania zgłoście pracownikowi (o ile nie są one już zaznaczone w karcie auta którą dostaniecie przy wypożyczeniu).
  • Ilość paliwa w baku – nasza wypożyczalnia wypożycza auta zatankowane na “full” czyli dostajecie auto z pełnym bakiem i macie zwrócić też z pełnym 🙂 Sprawdźcie dla własnego spokoju czy na pewno macie pełny bak, ale przy okazji też stan oleju, płyn do spryskiwaczy i inne takie zgodnie z ogólnymi zasadami użytkowania pojazdów. W dużych wypożyczalniach aut jak nasza fastrental.pl to dobrze kontrolują, ale na wszelki wypadek warto być czujnym.
  • Kiedy mamy oddać samochód – zgodnie z umową 🙂 Jeśli chcemy przedłużyć wcześniej musimy poinformować wypożyczalnię o tym fakcie. Jeśli tego nie zrobimy wypożyczalnia aut może policzyć więcej za późniejsze oddanie auta. Warto też dopytać kiedy wypożyczalnia jest otwarta, tak by się nie stresowa i nie spóźnić na przykład na lot.