wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów

Wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów 

adres: Gminna 1, 22-100 Chełm

wypozyczalnia_samochodow_chelm-300x173 wypożyczalnia samochodów Chełm HrubieszówTel. 514-283-338

Dzięki naszej wypożyczalni samochodów w Chełmie, możesz się szybko przemieszczać po terenie miasta oraz poza jego granicami. Posiadamy ciekawą flotę samochodów miejskich i kompaktowych. Z silnikami diesla oraz benzynowe. Każdy może wybrać i dopasować auto do swoich potrzeb. Ilość aut naszej wypożyczalni jest dostosowana do wielkości miasta. Zawsze są one gotowe do wynajmu. Zatankowane do pełna z pełnym pakietem ubezpieczeń dzięki temu można bez obaw podróżować. Na terenie całego miasta Chełm podstawiamy auta pod wskazany adres bezpłatnie! Dzięki temu wynajem samochodu staje się jeszcze łatwiejszy oraz przyjemniejszy. Wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów stara się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Wynajem aut w Chełmie

Dla osób zdecydowanych na przyjazd do Chełma czeka nasza oferta wypożyczalnia aut Chełm. Główny punkt wynajmu jest na ulicy Granicznej jednak w centrum miasta i w jego granicach auta podstawiamy bezpłatnie pod wskazany adres. W ofercie wypożyczalni znajdują się samochody w wersji sedan i hatchback oraz combi. Samochody można wynająć z automatyczna lub manualną skrzynią biegów oraz z silnikiem diesla lub silnikiem benzynowym. Chełm sąsiaduje z takimi miastami jak Hrubieszów, Dorohusk, Zamość, Krasnystaw, Świdnik oraz Lublin. Dlatego prostym i łatwym sposobem na przemieszczanie się jest wynajem auta. Z Chełma około godziny drogi znajduje się również port lotniczy Świdnik – airport Lublin.

Atrakcje miasta Chełm

Chełm to miasto powiatowe na wschodzie Polski, w województwie lubelskim. Leży około 42 km od granicy z Białorusią oraz 27 km od granicy z Ukrainą. Najbliższe przejście graniczne jest w Dorohusku. Leży nad rzeką Uherką, i jest to lewym dopływ Bugu. Chełm jest trzecim miastem w województwie co do wielkości ludności.

Warto zwiedzić:

– Podziemia kredowe, ul. Lubelska – są to unikatowa pozostałość górnictwa kredowego, częściowo udostępniona dla turystów.

– Góra Chełmska, ul. Lubelska – wzgórze unickie zwane też Górą Katedralną, Górą Zamkową czy grodziskiem. Z tego miejsca roznosi się piękny widok na miasto i okolice.