wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów

Wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów 

Fastretal tani wynajem aut wypożyczalnia samochodów Chełm zaprasza do oddziału mieszczącego przy ul. Gminnej w Chełmie. Celem Fastrental jest profesjonalna obsługa Klientów i zbudowanie wśród nich zaufania. Posiada ciekawą flotę samochodów miejskich i kompaktowych. Każdy może wybrać i dopasować auto do swoich potrzeb. Ilość aut naszej wypożyczalni jest dostosowana do wielkości miasta. Zawsze są one gotowe do wynajmu. Zatankowane do pełna z pełnym pakietem ubezpieczeń dzięki temu można bez obaw podróżować. Wypożyczalnia samochodów Chełm

Na terenie całego miasta podstawiamy auta pod wskazany adres bezpłatnie! Dzięki temu wynajem aut w Chełmie staje się jeszcze łatwiejszy oraz przyjemniejszy. Zapewniamy przejrzyste warunki najmu i brak ukrytych opłat. Wypożyczalnia samochodów Chełm Hrubieszów stara się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Dbamy, aby zasady rozliczeń i dokumenty były doskonale zrozumiałe, a formalności ograniczone do wymaganego minimum.

Chełm sąsiaduje z takimi miastami jak Hrubieszów, Dorohusk, Zamość, Krasnystaw, Świdnik oraz Lublin. Dlatego prostym i łatwym sposobem na przemieszczanie się jest wynajem auta. Z Chełma około godziny drogi znajduje się również port lotniczy Świdnik – airport Lublin.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Fastrental to także wynajem krótkoterminowy w Chełmie i okolicy. Umowy można podpisać na czas od 1 do 30 dni. Usługa najbardziej optymalna jest dla mieszkańców Chełma i okolic, którzy potrzebują auta zastępczego na czas naprawy lub pojazdu aby dostac się do sąsiedniego miasta. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się także dla firm oraz przedsiębiorców odwiedzających miasto w celach biznesowych, turystów. Fastrental wypożyczalnia samochodów pozwoli uniezależnić się od transportu publicznego, szybko i wygodnie dojechać w wybrany cel.

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów

Przedsiębiorcom polecamy średnioterminowy i długoterminowy wynajem auta w Chełmie i okolicy na okres od 1 do 24 miesięcy. W naszej wypożyczalni bez problemu można znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można rozbudować firmową flotę bez konieczności brania kredytów i innych stałych kosztów. Rozwiązanie takie stanowi korzystną alternatywę dla leasingu.

Atrakcje miasta Chełm

Chełm to miasto powiatowe na wschodzie Polski, w województwie lubelskim. Leży około 42 km od granicy z Białorusią oraz 27 km od granicy z Ukrainą. Najbliższe przejście graniczne jest w Dorohusku. Leży nad rzeką Uherką, i jest to lewym dopływ Bugu. Chełm jest trzecim miastem w województwie co do wielkości ludności.

Warto zwiedzić:

– Podziemia kredowe, ul. Lubelska – są to unikatowa pozostałość górnictwa kredowego, częściowo udostępniona dla turystów.

– Góra Chełmska, ul. Lubelska – wzgórze unickie zwane też Górą Katedralną, Górą Zamkową czy grodziskiem. Z tego miejsca roznosi się piękny widok na miasto i okolice.