Wypożyczalnia samochodów Chełm, Hrubieszów. 

Fastretal tani wynajem aut oraz wypożyczalnia samochodów Chełm zaprasza do oddziału mieszczącego przy ul. Plac Kupiecki 11. Celem Fastrental jest profesjonalna obsługa Klientów i zbudowanie wśród nich zaufania. Nasza firma posiada szeroką flotę samochodów miejskich i kompaktowych. Każdy może wybrać i dopasować auto do swoich potrzeb. Ilość aut naszej wypożyczalni jest dostosowana do wielkości miasta. Zawsze są one gotowe do wynajmu. Zatankowane do pełna z pełnym pakietem ubezpieczeń dzięki temu można bez obaw podróżować.

Fastrental wynajem aut oraz wypożyczalnia samochodów Chełm, Włodawa, Hrubieszów. Fastrental wynajem aut oraz wypożyczalnia samochodów Chełm, Włodawa, Hrubieszów.

Na terenie całego miasta podstawiamy auta pod wskazany adres bezpłatnie! Dzięki temu wynajem aut w Chełmie staje się jeszcze łatwiejszy oraz przyjemniejszy. Zapewniamy przejrzyste warunki najmu i brak ukrytych opłat. Wypożyczalnia samochodów Chełm, Hrubieszów stara się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Dbamy, aby zasady rozliczeń i dokumenty były doskonale zrozumiałe, a formalności ograniczone do wymaganego minimum.

Chełm sąsiaduje z takimi miastami jak Hrubieszów, Dorohusk, Zamość, Krasnystaw, Świdnik oraz Lublin. Dlatego prostym i łatwym sposobem na przemieszczanie się jest wynajem auta. Z Chełma około godziny drogi znajduje się również port lotniczy Świdnik – airport Lublin.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Fastrental to także wynajem krótkoterminowy w Chełmie i okolicy. Umowy można podpisać na czas od 1 do 30 dni. Usługa najbardziej optymalna jest dla mieszkańców Chełma i okolic, którzy potrzebują auta zastępczego na czas naprawy lub pojazdu aby dostac się do sąsiedniego miasta. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się także dla firm oraz przedsiębiorców odwiedzających miasto w celach biznesowych, turystów. Fastrental wypożyczalnia samochodów pozwoli uniezależnić się od transportu publicznego, szybko i wygodnie dojechać w wybrany cel.

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów

Przedsiębiorcom polecamy średnioterminowy i długoterminowy wynajem auta w Chełmie i okolicy na okres od 1 do 24 miesięcy. W naszej wypożyczalni bez problemu można znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można rozbudować firmową flotę bez konieczności brania kredytów i innych stałych kosztów. Rozwiązanie takie stanowi korzystną alternatywę dla leasingu.

Atrakcje miasta Chełm

Chełm to miasto powiatowe na wschodzie Polski, w województwie lubelskim. Leży około 42 km od granicy z Białorusią oraz 27 km od granicy z Ukrainą. Najbliższe przejście graniczne jest w Dorohusku. Leży nad rzeką Uherką, i jest to lewym dopływ Bugu. Chełm jest trzecim miastem w województwie co do wielkości ludności.

Warto zwiedzić:

– Podziemia kredowe, ul. Lubelska – są to unikatowa pozostałość górnictwa kredowego, częściowo udostępniona dla turystów.

– Góra Chełmska, ul. Lubelska – wzgórze unickie zwane też Górą Katedralną, Górą Zamkową czy grodziskiem. Z tego miejsca roznosi się piękny widok na miasto i okolice.