Wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Lublin:

wypozyczalnia-samochodow-lublin-300x173 Wypożyczalnia samochodów Lublin
wypożyczalnia samochodów Lublin

ul. Turystyczna 9i Lublin

tel. 514-283-338

Lublin to duże miasto. Dlatego wynajem samochodu to świetne rozwiązanie ponieważ można się szybko przemieszczać w dowolnym przez siebie czasie i miejsce. Nie trzeba być uzależnionym od innego rodzaju transportu i  komunikacji. W naszej wypożyczalni samochodów Lubin wynajem auta jest bardzo prosty ponieważ we wszystkich dzielnicach podstawiamy auto bezpłatnie. Mamy też dla Państwa wygody punkty odbioru. Są to:

  • Parking E. Leclerc ul. Turystyczna 1
  • Dworzec PKS (Ruska)
  • Dworzec PKP
  • Parking Dakro Bosch serwis ul. Nałęczowska 40 oraz 73
  • Centrum miasta Lublin

Oddział w Lublinie obsługuje inne pobliskie miasta jak Łęczna, Puławy, wypożyczalnia samochodów Świdnik, wypożyczalnia samochodów Nałęczów, wypożyczalnia samochodów Lubartów, wypożyczalnia samochodów Radzyń Podlaski, Chełm, Hrubieszów Kraśnik, Biłgoraj. Puławy.

Wynajem samochodów Lublin

Lublin jest głównym miastem naszej firmy. Znajduje się tu nasza siedziba. Niezależnie czy chcesz wynająć auto do jazdy w Lublinie, Polsce czy Europie – oferta Fastrental.pl jest właśnie dla Ciebie.
Nasza wypożyczalnia samochodów głównie postawiła sobie za cel takie cechy jak profesjonalizm i wysoką kulturę obsługi! Dbając o najwyższą jakość usług i odpowiednie podejście do potrzeb klienta, zyskujemy ich zaufanie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza umowa wynajmu była przejrzysta i prosta w zrozumieniu. Dla wygody naszych klientów auta zawsze są czyste, zatankowane do pełna dzięki temu można czuć się bardziej pewnie i komfortowo. W zależności od sposobu wpłaty kaucji jej zwrot trwa maksymalnie do 24 godzin! Nie martw się o limity kilometrów. W zależności od warunków na umowie posiadamy opcje zniesienia ilości dobowych kilometrów dzięki temu możesz cieszyć się podróżą w dowolne miejsce bez pilnowania ile już przejechałeś. To wszystko sprawia, że dajemy podstawy do ponownego wynajmu auta. 

Z nami zawsze:

  • szybko – minimum formalności i brak ukrytych kosztów wszystko znajduje się na umowie. Posiadamy przenośne terminale płatnicze. Dlatego bardzo szybko można dokonać płatności bez tracenia czasu na szukanie bankomatu.
  • bezpiecznie – sprawne, niewysłużone auta regularnie serwisowane oraz w pełni ubezpieczone.
  • przyjemnie – naszą ofertę staramy się dopasować do potrzeb każdego klienta indywidualnie.

Wypożyczalnia Samochodów airport Lublin – lotnisko Świdnik

wypozyczalnia-samochodow-lublin-300x173 Wypożyczalnia samochodów Lublin
Wypożyczalnia samochodów Airport Lublin

Port lotniczy Lublin będący jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilkanaście kilometrów od Lublina w miejscowości Świdnik. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje około 15-20 minut. Nasza wypożyczalnia samochodów Fastrental.pl przygotowała dla naszych klientów z każdego segmentu auta – od najtańszych  i niewielkich samochodów klasy “A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę oraz pozostałych jak kompakt, samochody klasy D i Premium.

Klienci naszej firmy lądujący na Lubelskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod lotniska wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu osobistego lub paszportu. Co najważniejsze minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut. Auto po okresie wynajmu można zwrócić w tym samym miejscu lub w dowolnym w Lublinie. 

Lublin i miejsca na wyprawy samochodem

Każdy z wymagających turystów i gości w mieście Lublin może skorzystać z opcji wynajmu auta w Fastrental.pl. Dlatego polecamy następujące miejsca zatrzymania i zwiedzania:
– najbliższe sąsiadujące miasto Świdnik. Stosunkowo młode miasto znane jest z produkcji śmigłowców oraz przyczep samochodowych. Od niedawna pojawiło się lotnisko międzynarodowe. Miasto ciągle się powiększa i rozwija. Planowany jest w budowie bardzo duży kompleks SPA i obiekt sportowo rekreacyjny. Inne miasto to Lubartów z XVIII-w. bazyliką św. Anny. Warto zajechać do miasteczka Nałęczów. Bardzo klimatyczne miejsce. W centrum niego znajduje się oczko wodne i Park Zdrojowy. Znajduje się tam uzdrowisko i jedyne w Polsce o profilu kardiologicznym. Słynny obok Kazimierz Dolny, gdzie na turystów czeka rynek z zabytkowymi kamieniczkami i licznymi restauracjami, wzgórze Trzech Krzyży oraz bulwar nadwiślański. Puławy, mogą pochwalić się Pałacem Czartoryskich.
Piaski z rezerwatem przyrody Wierzchowiska i fragmentem naturalnego lasu dębowego. Oprócz tego Miasto Kraśnik z Muzeum Pożarnictwa Św. Floriana, gdzie eksponowane są: wozy strażackie, sprzęt strażacki, mundury, stroje bojowe i sztandary. Dzięki naszej wypożyczalni samochodów Lublin możesz zwiedzać i zwiedzać … 🙂