Wypożyczalnia samochodów Puławy

Fastrental wynajem aut to wypożyczalnia samochodów Puławy, która prowadzi wynajem samochodów krótkoterminowy i średnioterminowy aut. Nasza oferta jest elastyczna i została przygotowana zarówno z myślą o miejscowych firmach i osobach prywatnych potrzebujących np. auta na czas naprawy czy wyjazd urlopowy, jak i turystach odwiedzających Puławy oraz okolicę. Fastrental to doświadczona wypożyczalnia samochodów Puławy dlatego przygotowaliśmy ofertę, która jest konkurencyjna cenowo przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi. Staramy się maksymalnie uprościć formalności dlatego wynajem auta jest szybki oraz bezproblemowy.

Krótkoterminowy wynajem aut

Fastrental wypożyczalnia samochodów Puławy, Nałęczów

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Puławach to oferta, która trwa od 1 do 30 dni. Idealnie trafia w potrzeby turystów odwiedzających miasto oraz mieszkańców, którzy potrzebują auta na wyjazd weekendowy, wakacyjny lub samochodu zastępczego na czas naprawy swojego prywatnego oraz biznesmenów odwiedzających Puławy w celach służbowych.

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem aut

Fastrental może wypożyczyć samochód w Puławach na dłuższy czas. Wynajem średnioterminowy i długoterminowy w Puławach to umowy trwające od 1 do 24 miesięcy. Taka oferta jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla osób prywatnych, ale szczególnie dla miejscowych firm, które potrzebują niedrogo powiększyć firmową flotę o kolejny samochód osobowy. Oferta ta gwarantuje miesięczne stałe raty, pełna obsługa serwisowa oraz auto zastępcze na czas naprawy dlatego średnioterminowy i długoterminowy wynajem aut w Puławach jest bardzo korzystny dla firm.

Tani wynajem aut w Puławach

Niektórzy uważają, że wynajem samochodu może być dużym obciążeniem finansowym. Fastrental proponuje tani wynajem aut w Puławach. Nie znaczy to, że dostaniecie Państwo auto stare czy w fatalnym stanie. Oczywiście ceny uzależnione są m.in. od klasy oraz wyposażenia modelu. Zawsze jednak dbamy, aby korzystne ceny nie miały ujemnego wpływu na wysoki standard obsługi. Dlatego tania wypożyczalnia samochodów w Puławach zaprasza również do siebie klientów, którzy mają mniejsze wymagani.

Dlaczego Puławy?

Miasto Puławy jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Zlokalizowane jest kilkadziesiąt kilometrów od stolicy województwa – Lublina. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje około 30 minut. Jest to zasługa nowej trasy szybkiego ruch łączącej Puławy z Lublinem. Dlatego Fastrental wypożyczalnia samochodów Puławy przygotowała ofertę dla naszych klientów z każdego segmentu – od najtańszych samochodów klasy „A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę do samochodów klasy D i Premium.

Klienci naszej firmy wynajmujący samochód w Puławach już po chwili mogą wyjechać z niego wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się w centrum miasta. Nasz oddział znajduje się blisko dworca PKS oraz przystanków busów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu lub paszportu. Minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Klientom dajemy możliwość odbioru samochodu na terenie całych Puław gdzie podstawiamy samochody dla wygody naszych klientów bezpłatnie!

Puławy  i miejsca na wyprawy samochodami

Burzliwe dzieje Puław pozostawiły po sobie liczne zabytki. W zasadzie wszystkie znajdują się w kompleksie pałacowo-parkowym, leżącym w pobliżu skarpy wiślanej. 

Największą atrakcją Puław jest pałac Czartoryskich, wzniesiony pierwotnie przez Lubomirskich według barokowego projektu Tylmana z Gameren w latach 1676–1679. Dlatego ze względu na liczbę zabytków powstałych w stylu antycznym, określany jest często mianem Polskich Aten. W skład kompleksu położonego w sąsiedztwie Wisły wchodzi najbardziej okazały klasycystyczny pałac. Obiekt otacza park z szeregiem rzeźb i ogrodowych budowli, m.in. Świątynia Sybilli, Domek Aleksandryjski, Brama Rzymska, Domek Gotycki.

Oprócz tego przez Puławy przebiega ważna linia kolejowa nr 7 łącząca Warszawę z granicą państwa w Dorohusku, a dalej z Kijowem.

Zapraszamy do naszego oddziału w mieście Puławy. 

Punkt odbioru aut

  • Lubelska 3
  • darmowe podstawienie w całym mieście!

Oddział w Puławach obsługuje też pobliskie miasteczka. Dlatego szukaj nas pod hasłami:

wypożyczalnia samochodów Kazimierz Dolny, wypożyczalnia samochodów Garbów, wypożyczalnia samochodów Dęblin.