Wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko Jasionka

Tania wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko Jasionka

Fastrental wynajem samochodów Rzeszów lotnisko oferuje proste usługi najmu samochodów.

Przewodnik po lotnisku w Rzeszowie

 

Położony około 10 km od centrum Rzeszowa Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów Jasionka jest regionalnym lotniskiem w południowo-wschodniej części Polski. Lotnisko jest jedynym lotniskiem cywilnym na południowym wschodzie i dlatego stało się bardzo popularne wśród podróżnych w całej Europie. Krakowskie lotnisko znajduje się w południowo-zachodniej Polsce i jest oddalone o okołó 3 godziny jazdy na zachód od Rzeszowa.

Wyposażenie lotniska

Służąc jako hub dla dwóch linii lotniczych – Polskich Linii Lotniczych LOT i Ryan Air, lotnisko obsługuje loty do dwóch miejsc, Warszawy i Londynu Stansted. Jednak wraz ze wzrostem popularności lotnisko otwiera coraz więcej lotów w całej Europie.

Obiekt jest przygotowany do usług cateringowych oferujących przekąski i napoje oraz wypożyczalnie samochodów. Udogodnienia biznesowe nie są dostępne tutaj. W głównym terminalu znajduje się punkt informacyjny, który pomaga pasażerom w razie jakichkolwiek pytań.

Lotnisko jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i są toalety dla pasażerów niepełnosprawnych. Personel na lotnisku może udzielić pomocy na żądanie.

W pobliżu Terminalu Pasażerskiego znajduje się bezpłatny parking samochodowy, oferujący zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe miejsca parkingowe.

Transport

Samochodem
Lotnisko znajduje się 10 km od centrum Rzeszowa. Jest łatwo dostępny samochodem, ponieważ lotnisko sąsiaduje z planowaną autostradą A-4 i drogami krajowymi 9 (Rzeszów-Radom) i 19 (Rzeszów-Lublin), a przyszłość drogą ekspresową Baltica.

Autobusem
Przed terminalem pasażerskim znajduje się przystanek autobusowy. Autobusy odjeżdżają z lotniska do centrum miasta. Bilety można kupić od kierowców. RyanAir zapewnia również autobusy wahadłowe do centrum miasta. Pasażerowie mogą wsiąść do autobusu na terminalu autobusowym przed terminalem pasażerskim.

Wypożyczalnie samochodów
Aby zarezerwować auto skorzystaj z profesjonalnego wynajmu samochodów. Na lotnisku jest wielu dostawców wynajmu samochodów. Wpisz swoje dane w powyższym formularzu wyszukiwania, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy szeroki wybór samochodów do wyboru, wiele z nich oferuje opcjonalne dodatki, w tym foteliki dziecięce i foteliki samochodowe, a nawet GPS. Zarezerwuj już dziś u nas, a Twój samochód będzie czekał na Twój przyjazd na międzynarodowe lotnisko w Rzeszowie.

Fastrental to Tania Wypożyczalnia Samochodów Rzeszów Lotnisko. Oferuje jednak wynajem aut na wysokim poziomie usług!