Fastrental tani wynajem aut wypożyczalnia samochodów Rzeszów

posiada swój oddział na ul. Asnyka 9 oraz obsługuje takie miasta jak Nisko, Tarnów, Stalowa Wola. fastrental tani wynajem aut wypożyczalnia samochodów lotnisko Rzeszów Jasionka Oferuje atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego z wieloma współpracujemy już od kilku lat. Państwa satysfakcja i zadowolenie z wynajmu auta w naszej placówce w Rzeszowie jest dla nas niezmiernie istotne dlatego umowa, którą podpisujemy jest czytelna i nie zawiera ukrytych kosztów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie podstawić i odebrać samochód z dowolnego miejsca w regionie. W naszej ofercie wypożyczalni samochodów, posiadamy nowoczesne pojazdy które, spełnią Państwa oczekiwania.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Fastrental to przede wszystkim krótkoterminowy wynajem samochodów w Rzeszowie. Planujesz pobyt w centrum Podkarpaci wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi i chcesz wygodnie zwiedzić okolicę? Dlatego wynajem na kilka dni od 1-30 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Do jazdy po zatłoczonym mieście przyda się niewielki klasy B samochód. Nowoczesne, wygodne i dynamiczne auto pozwoli przejechać szczególnie drogi podmiejskie oraz dłuższe trasy.

Ofertę wynajmu krótkoterminowego polecamy również osobom z Rzeszowa i okolic, których auto uległo być może awarii i potrzebują zastępczego środka transportu oraz firmom i przedsiębiorcom odwiedzającym Rzeszów w celach biznesowych.

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem aut w Rzeszowie to rozwiązanie pozwalające na znacznie tańszą opcję poszerzenia firmowej flotę o dodatkowy pojazd. Firmy i przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z takiej usługi nie musza brac na siebie dodatkowych obciążeń finansowych i  kredytów. W tym wariancie auto osobowe można u nas wynająć na okres od 1-24 miesięcy. Rozliczenie za wynajem auta naliczane jest na koniec lub początek kolejnego okresu rozliczeniowego. Auta posiadają oczywiście pełen pakiet ubezpieczeń (OC, AC, NNW, całodobowa opieka Assistance).

Oraniczenia?

Fastrental wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko Jasionka posiada niskie kaucje na wynajęte samochody i nie nakładamy uciążliwych limitów na przejechane kilometry oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były za każdym razem na najwyższym poziomie. Fastrental.pl to tani wynajem aut w Rzeszowie. Staramy się wyprzedzać konkurencję o krok do przodu, oferując najniższe ceny na rynku. Osiągamy to przez oferując atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Dlatego w naszej wypożyczalni aut znajdziesz specjalne promocje weekendowe, które pozwolą Ci obniżyć koszty wyjazdu. Przygotowujemy również rabaty dla stałych klientów i firm.