Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Wynajem aut oddział Rzeszów

Punkt odbioru aut

  • Rzeszów ul. Asnyka 9
  • darmowe podstawienie w całym mieście!
rzeszow-map Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Nasza firma specjalizuje się w krótko, średnio i długoterminowym wynajmie aut na terenie Rzeszowa i okolic. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie podstawić i odebrać samochód z dowolnego miejsca w regionie.

W naszej ofercie wypożyczalni samochodów, posiadamy nowoczesne pojazdy które, spełnią Państwa oczekiwania. Od tanich samochodów miejskich na miasto (charakteryzują się niskim spalanie, najczęściej z silnikiem benzynowym, oraz znacznie łatwiejsze do zaparkowania). Mamy też auta dla klientów biznesowych oraz dla osób wymagających wysokiego komfortu. Dlatego jeśli planują Państwo wyprawy wakacyjne posiadamy auta klasy kompaktowej C jak Ford Focus, Opel Astra Renault Megane, Skoda Rapid i inne doskonale spisujące się zarówno latem jak i zimą w warunkach miejskich jak i na dalsze trasy.

rzeszow-map Wypożyczalnia samochodów Rzeszów
wypożyczalnia samochodów rzeszów nisko przemyśl stalowa wola

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Rzeszów, Nisko Stalowa Wola oferuje atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego z wieloma współpracujemy już od kilku lat. Państwa satysfakcja i zadowolenie z naszych usług jest dla nas niezmiernie istotne dlatego nasza oferta nie zawiera ukrytych kosztów. Umowa, którą podpisujemy wspólnie jest czytelna i wszystko objaśnia. Dla wynajmu długoterminowego oferujemy specjalne warunki cenowe. Każdą wycenę traktujemy indywidualnie ponieważ staramy się współpracować z Państwem.  

Oraniczenia?

Oferta wypożyczalnia Fastrental posiada niskie kaucje na wynajęte samochody i nie nakładamy uciążliwych limitów na przejechane kilometry oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były za każdym razem na najwyższym poziomie.

W ramach udogodnień naszej wypożyczalni możemy podstawić wynajęty samochód pod wyznaczony przez Państwa adres w Rzeszowie np. na lotnisko, dworzec PKP i PKS czy inne na dowolnie wybraną godzinę.

Fastrental.pl to tani wynajem aut w Rzeszowie – najniższe ceny na rynku!
Oferujemy tani wynajem samochodów w Rzeszowie oraz okolicy. Wypożyczalnia samochodów stara się wyprzedzać konkurencję o krok do przodu, oferując najniższe ceny na rynku. Osiągamy to przez oferując atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Planujesz weekendowy wypad z przyjaciółmi? Urlop? lub rodzinny wyjazd? W naszej wypożyczalni znajdziesz specjalne promocje weekendowe, które pozwolą Ci obniżyć koszty wyjazdu. Przygotowujemy również rabaty dla stałych klientów i firm.

Czy niska cena ma negatywny wpływ na jakość usług?

Oczywiście, że nie! Gwarantujemy niską cenę usług z pełnym profesjonalizmem usług bez utraty jakości floty aut. Wypożyczane auta mają wzorowy stan techniczny, a regularne przeglądy gwarantują elegancki wygląd i niezawodność na trasie.