Wypożyczalnia samochodów Starachowice

 

Fastrental wynajem aut wypożyczalnia samochodów Starachowice, prowadzi wynajem samochodów krótkoterminowy i średnioterminowy aut.

Fastrental działa na terenie Polski już od 2014 roku, świadcząc usługi w zakresie wynajmu aut. 

Zalety oferty Fastrental to:

  • elastyczne warunki wynajmu pojazdów,
  • minimum formalności,
  • bogata flota pojazdów różnych klas
  • konkurencyjne ceny,
  • możliwość zwrotu auta w  kilku punktach,

Kompleksowa oferta nastawione na indywidualne potrzeby

 

wypożyczalnia samochodów Starachowice

Krótkoterminowy wynajem samochodów jest jedną z dwóch opcji, na jakie można zdecydować się podpisująz z nami umowę. Obejmuje on okres od 1 do 30 dni. To opcja przygotowana z myślą o osobach, które szybko i na krótki czas potrzebują wypożyczyć sprawny samochód. Taką opcję wykorzystają przyjezdni oraz przedsiębiorcy ze Starachowic. 

Druga opcja to średnioterminowy wynajem aut. Taka umowa skierowany jest w stronę przedsiębiorców działających na terenie Starachowic, którzy chcą wynająć samochód dla celów szczególnie firmowych. Okres wynajmu pojazdu w tym pakiecie obejmuje czas od 1 miesiąca do aż 18 miesięcy. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego leasingu, z jakiej chętnie skorzystają początkujący przedsiębiorcy, których nie stać na zakup nowych pojazdów. Korzystne warunki ubezpieczenia, dobór samochodu dostosowanego do potrzeb firmy oraz sprawna obsługa serwisowa przekonują do wykorzystania tej możliwości. 


Weekend w Starachowicach – co robić?

Starachowice to małe miasteczko w pięknie położonym terenie, w którym nie można narzekać na nudę. Zarówno w mieście jak i poza nim znajduje się mnóstwo ciekawych atrakcji, które spodobają się wszystkim. Miasto jest doskonałym miejscem na weekendową wycieczkę. Z wypoczynku w Starachowicach i okolicach skorzystają miłośnicy interaktywnych atrakcji, zabytków jak i aktywności fizycznej. 
Jedną z najważniejszych atrakcji na weekend jest Muzeum Przyrody i Techniki. Instytucja działa w mieście już od 20 lat i cały czas prężnie się rozwija. Ciekawostką o instytucji jest fakt, że powstało ono jako pierwsze muzeum w XXI wieku w Polsce. 

Muzeum Przyrody i Techniki ma odwiedzającym do zaoferowania wiele więcej. Znajdują się w nim samochody, które w poprzednim stuleciu wyprodukowano w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Starachowicach.

Będąc w Bałtowie warto skorzystać z ciekawej atrakcji, która znajduje się w tym miejscu. Mowa o pszczelim skansenie, który mieści się na drodze prowadzącej do Sabatówki.