Wypożyczalnia samochodów Świdnik

 

Fastrental tani wynajem aut to wypożyczalnia samochodów Świdnik. Port lotniczy Lublin będący jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilkanaście kilometrów od Lublina w miejscowości Świdnik. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje około 15-20 minut. Dlatego Fastrental wypożyczalnia samochodów przygotowała dla naszych klientów z każdego segmentu auta – od najtańszych  i niewielkich samochodów klasy “A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę oraz pozostałych jak kompakt, samochody klasy D i Premium.

Port lotniczy Lublin będący jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilkanaście kilometrów od Lublina w miejscowości Świdnik. Dojazd samochodem do centrum Lublina zajmuje około 15-20 minut. Wypożyczanie samochodów w Świdniku jest teraz bardzo prostę. Fastrental.pl przygotowała dla naszych klientów z każdego segmentu auta – od najtańszych  i niewielkich samochodów klasy “A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę oraz pozostałych jak kompakt, samochody klasy D i Premium. wypożyczalnia samochodów Świdnik lotnisko

Klienci naszej firmy lądujący na Lubelskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod lotniska wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu osobistego lub paszportu. Co najważniejsze minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut. Auto po okresie wynajmu można zwrócić w tym samym miejscu lub w dowolnym w Lublinie.