Fastrental tani wynajem aut wypożyczalnia samochodów Warszawa

zaprasza do naszego oddziału w stolicy ul. Klimontowska 28. Oferujemy szeroki wybór aut osobowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów oraz przedsiębiorców.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Wynajem samochodu w Warszawie na okres od 1 do 30 dni czyli wynajem krótkoterminowy pozwala szybko i przy minimum formalności nająć auto do aktualnych potrzeb. Nasza oferta jest elastyczna i została przygotowana zarówno z myślą o miejscowych firmach i osobach prywatnych potrzebujących np. auta na czas naprawy czy wyjazd urlopowy, jak i turystach odwiedzających Warszawę oraz okolicę. Niewielkie i ekonomiczne auto doskonale sprawdzi się do jazdy po zakorkowanych ulicach, dlatego takie rozwiązanie powinno spełnić wymagani większości osób, które chcą zwiedzić miasto. Z krótkoterminowego wynajmu aut w Warszawie często korzystają również osoby, które potrzebują auta zastępczego na czas naprawy swojego.

Średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów

Przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb osób potrzebujących auta na dłuższy czas. Umowy średnioterminowe i długoterminowe obejmują wynajem samochodu w Warszawie na okres od 1 do 24 miesięcy. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w Warszawie lub okolicach mogą z naszą wypożyczalnią szybko i zbędnych formalności powiększyć flotę aut. Zapewniamy przejrzyste warunki wynajmu oraz stałe miesięczne koszty, co pozwala wygodnie rozplanować firmowe finanse.

Tani wynajem aut w Warszawie

Oferujemy najkorzystniejszy cenowo wynajem samochodów w Warszawie. Fastrental proponuje tani wynajem aut w Warszawie. Nie znaczy to, że dostaniecie Państwo auto stare czy z wadami. Oczywiście ceny uzależnione są m.in. od klasy oraz wyposażenia modelu. Zawsze jednak dbamy, aby korzystne ceny nie miały ujemnego wpływu na wysoki standard obsługi. Dlatego tania wypożyczalnia samochodów w Warszawie zaprasza również do siebie klientów, którzy mają mniejsze wymagani.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Warszawa

Port lotniczy Warszawa im. Fryderyka Chopina jest największym i najnowszym w Polsce lotniskiem. Liczy sobie ok 500 ha i jest oddalony o 8 km od centrum Warszawy. Codziennie odbywają się tam loty do niemal wszystkich kontynentów na świecie. Dlatego jest tak popularne i obsługuje blisko połowę lotów w Polsce. Lotnisko Warszawa znajdujące się w dzielnicy Włochy. Zostało otwarte w 1934 na lotnisku wojskowym jako Port Lotniczy Warszawa-Okęcie. Obsługuje loty rozkładowe, czarterowe i cargo. Jest największym portem lotniczym w Polsce i główną bazą Polskich Linii Lotniczych LOT. Pasażerowie mają do dyspozycji cztery parkingi znajdujące się w pobliżu terminali. Do lotniska na Okęciu można dotrzeć w ok. 10-15 minut wynajętym samochodem w Fastrental.pl

Fastrental wypożyczalnia samochodów w Warszawie obsługuje klientów, którzy potrzebują pojazdu na lotnisku w Warszawa Okęcie. Oferujemy usługę podstawienia i odbioru samochodu, która umożliwi Ci swobodny transport zaraz po wyjściu z lotniska.  Dla Państwa wygody podstawiamy zarezerwowany samochód pod wyznaczony adres na terenie Warszawy i okolicach. Mamy duże doświadczenie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego Warszawa?

Warszawa to jedno z największych miast w Polsce. Skupia wiele centrów biznesowych, kulturalnych oraz turystycznych Polski. W Warszawie swoje oddziały ma wiele ogólnopolskich oraz międzynarodowych firm, przedsiębiorstw i korporacji. Wiele z nich potrzebuje wygodnego i niezawodnego auta dla swoich pracowników oraz gości odwiedzających firmę. W stolicy Polski odbywają się liczne branżowe targi i wiele międzynarodowych konferencji biznesowych. Oferta Fastrental wypożyczalni samochodów w Warszawie to świetna i trafiona oferta przygotowana z myślą o różnych Klientach. Zarówno biznesowych jak i odwiedzających miasto z innych powodów.