Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Warszawa 

ul. Klimontowska 28, Warszawa

tel. 514-283-338

port-lotniczy-im-f-chopina-epwa-waw-terminal-a-okecie_10059592-300x173 Wypożyczalnia samochodów Warszawa

  • Port lotniczy Lotnisko Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-001 Warszawa

 

 

 

  • Dworzec PKP Warszawa Centralna port-lotniczy-im-f-chopina-epwa-waw-terminal-a-okecie_10059592-300x173 Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wynajem samochodów – Warszawa, Airport Chopin

Nasza propozycja na wynajem samochodów to tanio, kompleksowo i profesjonalnie. Zapewniamy wybór aut, tak, by spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Warszawa to jedno z największych miast w Polsce. Skupia wiele centrów biznesowych, kulturalnych oraz turystycznych Polski. W Warszawie swoje oddziały ma wiele ogólnopolskich oraz międzynarodowych firm, przedsiębiorstw i korporacji. Wiele z nich potrzebuje wygodnego i niezawodnego auta dla swoich pracowników oraz gości odwiedzających firmę. W stolicy Polski odbywają się liczne branżowe targi i wiele międzynarodowych konferencji biznesowych. Oferta wypożyczalni samochodów Fastrental.pl to świetna i trafiona oferta przygotowana z myślą o różnych Klientach. Zarówno biznesowych jak i odwiedzających miasto z innych powodów.

Wynajem krótkoterminowy polecamy również osobom, które odwiedzają miasto w celach turystycznych. Stare  Miasto, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Park oraz Pałac w Wilanowie, Muzeum Narodowe to tylko niektóre z najbardziej znanych miejsc stolicy, które koniecznie warto zobaczyć. Warto też odwiedzić Belweder i Pałac Prezydencki. Polskim i zagranicznym turystom polecamy wiele wygodnych i oszczędnych aut, które doskonale sprawdzą się do jazdy po ulicach Warszawy i do zwiedzania okolic miasta. 

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Warszawa

Port lotniczy Warszawa im. Fryderyka Chopina (osiedle Okęcie) jest największym i najnowszym w Polsce lotniskiem. Liczy sobie ok 500 ha i jest oddalony o 8 km od centrum Warszawy. Codziennie odbywają się tam loty do niemal wszystkich kontynentów na świecie. Dlatego jest tak popularne i obsługuje blisko połowę lotów w Polsce.

Lotnisko Warszawa znajdujące się w dzielnicy Włochy. Zostało otwarte w 1934 na lotnisku wojskowym jako Port Lotniczy Warszawa-Okęcie. Obsługuje loty rozkładowe, czarterowe i cargo. Jest największym portem lotniczym w Polsce i główną bazą Polskich Linii Lotniczych LOT.

Właścicielem lotniska jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”. W 2017 obsłużyło ono 15,7 mln pasażerów, tj. 39,4% wszystkich pasażerów w krajowym i międzynarodowym ruchu lotniczym w Polsce.

Pasażerowi mają do dyspozycji cztery parkingi znajdujące się w pobliżu terminali. Do lotniska na Okęciu można dotrzeć w ok. 10-15 minut wynajętym samochodem z Fastrental.pl

Wypożyczalnia samochodów Fastrental obsługuje klientów, którzy potrzebują pojazdu na lotnisku w Warszawa Okęcie. Oferujemy usługę podstawienia i odbioru samochodu, która umożliwi Ci swobodny transport zaraz po wyjściu z lotniska.  Dla Państwa wygody podstawiamy zarezerwowany samochód pod wyznaczony adres na terenie Warszawy i okolicach. Mamy duże doświadczenie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.