Wypożyczalnia samochodów Zamość

Wypożyczalnia samochodów Zamość:

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Zamość

ul. Lubelska 36a, 22-400 Zamość

tel. 514-283-338

wypozyczalnia-samochodow-fastrental-zamosc-hrubieszow-300x173 Wypożyczalnia samochodów Zamość

Wynajem aut w Zamościu

Oferujemy tani wynajem samochodów w Zamościu. Wypożyczalnia samochodów Fastrental.pl Zamość stara się wyprzedzać konkurencję o krok do przodu, oferując najniższe ceny na rynku. Osiągamy to przez oferując atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Planujesz weekendowy wypad z przyjaciółmi? Urlop? lub rodzinny wyjazd? W naszej wypożyczalni znajdziesz specjalne promocje weekendowe, które pozwolą Ci obniżyć koszty wyjazdu. Przygotowujemy różne promocje oraz rabaty dla stałych klientów i firm.

Czy niska cena ma negatywny wpływ na jakość usług? Oczywiście, że nie! Gwarantujemy niską cenę usług z pełnym profesjonalizmem usług bez utraty jakości floty aut. Wypożyczane auta mają wzorowy stan techniczny, a regularne przeglądy gwarantują elegancki wygląd i niezawodność na trasie oraz komfort podróżowania.

Nasza sieć oddziałów

Udogodnieniem dla naszych Klientów jest to, że Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów posiada kilka oddziałów na terenie  Polski. Zarezerwowane auto można odebrać osobiście w naszym punkcie przy ul. Hrubieszowskiej 9 w Zamościu lub zamówić jego podstawienie w dowolne miejsce na terenie miasta. 

Wynajęty samochód można zwrócić w oddziałach Fastrental.pl na terenie całej Polski. Posiadamy punkty w miastach Radom Pionki, Kozienice, Warszawa, Kielce, Kraków, Rzeszów, Łódź, Chełm, Lublin, Biłgoraj, Przemyśl.

Rezerwacja przez Internet, brak ukrytych kosztów

Dbamy, aby warunki wynajmu były przejrzyste oraz korzystne dla Klienta. W umowach nie stosujemy żadnych ukrytych aktów prawnych i kosztów. Forma rozliczeń jest bardzo prosta. Obawiasz się ukrytych opłat? W Fastrental.pl nie ma takiej opcji! Wynajem opieramy na minimum formalności, a obsługa i umowa jest czytelna, szybka i bezproblemowa.

Samochód można wybrać w naszym punkcie przy ul. Hrubieszowskiej 9 w Zamościu lub wygodnie zarezerwować online. Po zatwierdzeniu rezerwacji do godziny od wypełnienia formularza (dostępnego na stronie wypożyczalni) auto powinno być gotowe do odbioru.

Wynajem samochodu z lotniska

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Zamość proponuje możliwość podstawienia samochodu do Port Lotniczy Lublin w mieście Świdnik, który obsługuje m.in. loty do Londynu, Mediolanu, Monachium, Oslo, Sztokholmu, Tel Awiwu oraz Dublina. Wynajem auta pozwoli Ci wygodnie dotrzeć do centrum miasta i innych miast w regionie.

Dlaczego Zamość?

Zamość to architektoniczna perła kresów, leżąca na wschodnich krańcach Polski, w województwie lubelskim, około 90 km od stolicy regionu – Lublina, skąd prowadzi do Zamościa trasa nr 17 (E372). Zamość jest odwiedzany przez wielu turystów, którzy podziwiają zabytki pochodzące z różnych epok. Turyści chętnie zwiedzają Stare Miasto, Zamojskie ZOO, Muzeum Zamojskie, Park linowy . Zamość jako prywatne miasto założył Jan Zamoyski – kanclerz wielki koronny, który zlecił włoskiemu mistrzowi Bernardo Morando zaprojektowanie miasta idealnego – twierdzy, która miała za cel chronić włości Zamoyskich. Tak właśnie powstał Zamość, nazywany Padwą Północy, prawdziwe arcydzieło polskiego renesansu. W 1992 roku Stare Miasto Zamościa zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury Unesco.

W Zamościu działa wiele firm. Reprezentują one takie branżę jak motoryzacyjne, energetyczne oraz nowych technologii. Dlatego miasto odwiedzają inwestorzy oraz przedsiębiorcy.

Planujesz zwiedzić Zamość, przyjeżdżasz tutaj na studia, konferencję lub spotkanie służbowe? Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Zamość, Lublin Radom Rzeszów oferuje środki transportu, które pozwolą Ci sprawnie się poruszać po ulicach miasta Zamość.