Fastrental wynajem aut oraz wypożyczalnia samochodów Radom.

Fastrental wypożyczalnia samochodów Radom oferuje usługę wynajmu samochodu osobowego. Naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb Klientów prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw, dlatego możemy zaproponować tani wynajem aut w Radomiu oraz jego okolicy. Przygotowana oferta z odpowiednimi cenami na każdą kieszeń oraz flota połączona z profesjonalną fachową obsługą powoduję, że wypożyczalnia samochodów w Radomiu jest również konkurencyjna w innych miastach jak  Szydłowiec, Zwoleń, Kozienice czy Pionki.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Fastrental wynajem aut oraz wypożyczalnia samochodów Radom, Pionki, Zwoleń, Szydłowiec.

Najczęstszą usługą wypożyczalni jest krótkoterminowy wynajem samochodów w Radomiu. fastrental tani wynajem aut wypożyczalnia samochodów Radom lotnisko Pionki Kozienice SzydłowiecCzas trwania wynajmu auta trwa od 1do 30 dni. Z usługi skorzystać mogą  mieszkańcy Radomia i okolic potrzebujących wynająć samochód na krótki czas np. na czas naprawy własnego auta lub na wyjazd weekendowy. Nasza oferta wypożyczenia samochodu w Radomiu skierowana jest także do wszystkich, którzy odwiedzają Radom prywatnie lub służbowo i chcą bezpiecznie, wygodnie poruszać się po mieście.

Średnioterminowy wynajem samochodów

Nasza wypożyczalnia samochodów w Radomiu można wynająć samochód także na dłuższy czas. Czas trwania wynajmu auta trwa od 1 miesiąca do 2 lat. Usługa rozliczana jest co miesiąc. Wynajem średnioterminowy aut skierowany jest w stronę firm i przedsiębiorstw, które nie chcą brać na siebie dodatkowych zobowiązań związanych z wieloletnimi kredytami. U nas mogą korzystnie poszerzyć firmową flotę. Dlatego takie firmy mogą skorzystać z usługi wynajmu auta średnioterminowego w Radomiu, Kozienicach, Pionkach, Zwoleniu lub wynajem auta długoterminowy w Radomiu co jest niezwykle opłacalne.

Tani wynajem aut w Radomiu

Wynajem auta w Radomiu nie musi być drogi. Ceny, które oferujemy są atrakcyjne i nie mają wpływu na jakość obsługi i stan floty. Fastrental świadczy usługi na bardzo konkurencyjnych warunkach. Posiadamy też mniejsze aut klasy A, B w niższej cenie. Tania wypożyczalnia samochodów Radom, Kozienice, Pionki świadczona jest na bardzo wysokim poziomie dlatego wypożyczenie samochodu to usługa na każdą kieszeń.

Punkt odbioru znajduje się na parkingu przy:

Radom Sadków 6
Port lotniczy Radom ul. Lubelska 158, 26-600 Radom
Dworzec PKP ul. Plac Dworcowy 2 Radom
Oddział w Radomiu obsługuje też pobliskie miasta. Szukaj nas pod hasłami:

wynajem aut wypożyczalnia samochodów Pionkiwypożyczalnia samochodów Kozienicewypożyczalnia samochodów Zwoleń.

Port lotniczy Radom Sadków jest jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilka kilometrów od centrum Radomia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje około 5-10 minut. Dlatego Fastrental wypożyczalnia samochodów Radom przygotowała ofertę dla naszych klientów z każdego segmentu.

Klienci naszej wypożyczalni samochodów lądujący na radomskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod niego wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu lub paszportu. Minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Klientom ze dajemy możliwość odbioru samochodu również z centrum Radomia gdzie podstawiamy samochody dla wygody naszych klientów.

Radom i miejsca na wyprawy samochodami

Radom słynie z organizowania międzynarodowych pokazów lotniczych Radom Air Show. Wizytówką miasta jest Radomski Festiwal Jazzowy. Główną ulicą Radomia jest ulica Stefana Żeromskiego, to reprezentacyjny deptak tego miasta. Znajdują się  na nim liczne kawiarnie, bary oraz restauracje i inne sklepy. Na obrzeżach miasta znajduje się zalew Borki, zbiornik wodny o powierzchni  prawie 9 ha, miejsce wypoczynku oraz sportów wodnych mieszkańców.
Na granicy miasta niezwykle ciekawym punktem zwiedzania jest Muzeum Wsi Radomskiej. Znane jest z oryginalnej zabudowy gospodarczej: suszarnie tytoniu, olejarnie czy wiatraki. Odbywa się tam wiele imprez, zaś w karczmie zawsze czeka przepyszna strawa podawana tradycyjną modą.