Wypożyczalnia samochodów Radom

Wypożyczalnia samochodów Radomiu. 

Punkt odbioru znajduje się na parkingu przy:

Radom Sadków 6 oraz:

  • Port lotniczy Radom ul. Lubelska 158, 26-600 Radom 
  • Dworzec PKP ul. Plac Dworcowy 2 Radom

Oddział w Radomiu obsługuje też pobliskie miasta. Szukaj nas pod hasłami:

wypożyczalnia samochodów Pionki, wypożyczalnia samochodów Kozienice, wypożyczalnia samochodów Zwoleń.

Port lotniczy Radom Sadków jest jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilka kilometrów od centrum Radomia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje około 5-10 minut. Dlatego Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Radom przygotowała ofertę dla naszych klientów z każdego segmentu – od najtańszych samochodów klasy „A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę oraz samochody klasy D i Premium..

Klienci naszej firmy lądujący na Radomskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod niego wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu lub paszportu. Minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Klientom ze dajemy możliwość odbioru samochodu również z centrum Radomia gdzie podstawiamy samochody dla wygody naszych klientów.

airport-radom-300x169 Wypożyczalnia samochodów Radom

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Radom

jest jednym z oddziałów firmy Fastrental.pl. Nie ważne, czy chcesz wynająć auto do jazdy w Radomiu czy województwa mazowieckiego lub Europie – onasza oferta jest właśnie dla Ciebie.
Nasza wypożyczalnia samochodów na początku postawiła sobie za cel profesjonalizm i jakość usług. Dbając o najwyższą jakość obsługi naszych Klientów zyskujemy nie tylko ich zaufanie, ale też dajemy podstawy do ponownego wynajmu auta.

Z nami zawsze:

  • szybko – minimum formalności i brak ukrytych kosztów
  • bezpiecznie – sprawne auta regularnie serwisowane
  • przyjemnie – gwarancja satysfakcji

Wynajem samochodów w Radomiu to doskonała opcja zarówno dla tych, którzy potrzebują pojazdu na jeden dzień, kilka oraz wynajem na kilka miesięcy. Dlatego wiele osób korzysta z naszej oferty podczas przeprowadzki, awarii samochodu, przylotu na lotnisko, spotkań biznesowych. Nasz oddział oferuje wynajem długoterminowy.  Jest to sprawdzone rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Dla wielu przedsiębiorstw jest to alternatywa dla leasingu. Okres umowy zależy wyłącznie od potrzeb klienta.

W ofercie naszej wypożyczalni aut znajdują się wyłącznie sprawdzone marki, które cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Szeroki wybór aut osobowych daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo w wyborze auta. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Z tego względu proponujemy jasne i korzystne warunki współpracy. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie ogromnej ilości stałych klientów. Świadczy to o wysokim standardzie naszych usług. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny oraz bardzo korzystne warunki wynajmu auta w Radomiu. Jesteśmy też elastyczni dlatego jesteśmy skłonni do negocjacji warunków wynajmu, tak aby spełnić wszystkie potrzeby klienta.

Radom i miejsca na wyprawy samochodami

Radom słynie z organizowania międzynarodowych pokazów lotniczych Radom Air Show. Wizytówką miasta jest Radomski Festiwal Jazzowy. Główną ulicą Radomia jest ulica Stefana Żeromskiego, to reprezentacyjny deptak tego miasta. Znajdują się  na nim liczne kawiarnie, bary oraz restauracje i inne sklepy. Na obrzeżach miasta znajduje się zalew Borki, zbiornik wodny o powierzchni  prawie 9 ha, miejsce wypoczynku oraz sportów wodnych mieszkańców.
Na granicy miasta niezwykle ciekawym punktem zwiedzania jest Muzeum Wsi Radomskiej. Znane jest z oryginalnej zabudowy gospodarczej: suszarnie tytoniu, olejarnie czy wiatraki. Odbywa się tam wiele imprez, zaś w karczmie zawsze czeka przepyszna strawa podawana tradycyjną modą.