Wypożyczalnia samochodów Radom

Zapraszamy do naszego oddziału w Radomiu. 

wypozyczalnia_samochodow-bilgoraj_-fastrental-300x173 Wypożyczalnia samochodów Radom

Punkt odbioru znajduje się na parkingu przy:

  • Port lotniczy -Radom  ul. Lubelska 158, 26-600 Radom 
  • Dworzec PKP ul. Plac Dworcowy 2 Radom

Oddział w Radomiu obsługuje też pobliskie miasta. Szukaj nas pod hasłami:

wypożyczalnia samochodów Pionki, wypożyczalnia samochodów Kozienice, wypożyczalnia samochodów Zwoleń.

Port lotniczy Radom Sadków jest jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Polsce. Zlokalizowany jest kilka kilometrów od centrum Radomia. Dojazd samochodem do centrum zajmuje około 5-10 minut. Dlatego Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Radom przygotowała ofertę dla naszych klientów z każdego segmentu – od najtańszych samochodów klasy „A”, których cena zaczyna się już od 49zł za dobę oraz samochody klasy D i Premium..

Klienci naszej firmy lądujący na Radomskim lotnisku już po chwili mogą wyjechać spod niego wynajętym samochodem korzystając z naszego biura mieszczącego się na terminalu, w centralnym punkcie na hali przylotów. Wynajmujący będzie potrzebował jedynie ważne prawo jazdy, dowodu lub paszportu. Minimum formalności sprawia, że odbiór samochodu nie zajmuje więcej niż 10 minut.
Klientom ze dajemy możliwość odbioru samochodu również z centrum Radomia gdzie podstawiamy samochody dla wygody naszych klientów.

wypozyczalnia_samochodow-bilgoraj_-fastrental-300x173 Wypożyczalnia samochodów Radom

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów Radom

jest jednym z oddziałów firmy Fastrental.pl. Nie ważne, czy chcesz wynająć auto do jazdy w Radomiu czy województwa mazowieckiego lub Europie – onasza oferta jest właśnie dla Ciebie.
Nasza wypożyczalnia samochodów na początku postawiła sobie za cel profesjonalizm i jakość usług. Dbając o najwyższą jakość obsługi naszych Klientów zyskujemy nie tylko ich zaufanie, ale też dajemy podstawy do ponownego wynajmu auta.

Z nami zawsze:

  • szybko – minimum formalności i brak ukrytych kosztów
  • bezpiecznie – sprawne auta regularnie serwisowane
  • przyjemnie – gwarancja satysfakcji
Radom i miejsca na wyprawy samochodami

Radom słynie z organizowania międzynarodowych pokazów lotniczych Radom Air Show. Wizytówką miasta jest Radomski Festiwal Jazzowy. Główną ulicą Radomia jest ulica Stefana Żeromskiego, to reprezentacyjny deptak tego miasta. Znajdują się  na nim liczne kawiarnie, bary oraz restauracje i inne sklepy. Na obrzeżach miasta znajduje się zalew Borki, zbiornik wodny o powierzchni  prawie 9 ha, miejsce wypoczynku oraz sportów wodnych mieszkańców.
Na granicy miasta niezwykle ciekawym punktem zwiedzania jest Muzeum Wsi Radomskiej. Znane jest z oryginalnej zabudowy gospodarczej: suszarnie tytoniu, olejarnie czy wiatraki. Odbywa się tam wiele imprez, zaś w karczmie zawsze czeka przepyszna strawa podawana tradycyjną modą.