Wypożyczalnia samochodów Kielce

 

Fastrental tani wynajem aut to wypożyczalnia samochodów Kielce i okolice.  W stałej ofercie posiadamy samochody osobowe klasy A miejsckie do E oraz luksusowe. Nasze niskie ceny łączymy z rzetelną obsługą i przejrzystymi warunkami umów.

Fastrental wypożyczalnia samochodów w Kielcach przygotowała ofertę dla różnych klientów. Skorzystają z niej zarówno osoby potrzebujące auta na krótki okres czasu, jak i dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystnie i bezproblemowo poszerzyć służbową flotę.

Nasza firma  umożliwia wynajęcie auta na jeden lub kilka dni, miesięcy oraz lat. Jeżeli skorzystasz z usług naszej wypożyczalni zyskasz komfort, wysoką jakość obsługi klienta oraz bezpieczeństwo transakcji. 

Wynajem krótkoterminowy wypożyczalnia samochodów Tarnów

Naszym klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy. Krótkoterminowy wynajem samochodów w Kielcach to oferta, która trwa od 1 do 30 dni. Idealnie trafia w potrzeby turystów odwiedzających miasto oraz mieszkańców, którzy potrzebują auta na wyjazd weekendowy, wakacyjny lub samochodu zastępczego na czas naprawy swojego prywatnego oraz biznesmenów odwiedzających Kielce w celach służbowych. Polecamy go w szczególności osobom, które chcą wynająć samochód na kilka dni lub miesięcy. Szczególnie popularny jest wynajem na miesiąc oraz pół roku. Nasze umowy ograniczyliśmy do minimum formalności, bez ukrytych kosztów! Wszystkie opłaty znajdziesz w naszym cenniku. Umożliwiamy dokonanie bezpłatnej rezerwacji online lub telefonicznie.

Wynajem długoterminowy aut 

 

Jeśli jest zainteresowany wynajmem długoterminowym w Kielcach lub wolisz wynająć samochód tylko na kilka dni to dobrze trafiłeś. Nasza oferta jest przygotowana zarówno z myślą o miejscowych przedsiębiorcach i osobach prywatnych potrzebujących np. auta na czas naprawy czy wyjazd urlopowy, jak i turystach odwiedzających Kielce oraz jego okolicę. Fastrental to doświadczona wypożyczalnia samochodów w Kielcach, dlatego przygotowaliśmy ofertę na bardzo konkurencyjnych warunkach przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi. Staramy się maksymalnie uprościć formalności, dlatego wynajem auta jest szybki oraz bezproblemowy.

Tani wynajem aut

Niektórzy uważają, że wynajem samochodu może być dużym obciążeniem finansowym. Fastrental proponuje tani wynajem aut w Kielcach. Nie znaczy to, że dostaniecie Państwo auto stare czy w fatalnym stanie. Oczywiście ceny uzależnione są m.in. od klasy oraz wyposażenia modelu. Zawsze jednak dbamy, aby korzystne ceny nie miały ujemnego wpływu na wysoki standard obsługi. Dlatego zapraszamy również do siebie klientów, którzy mają mniejsze wymagania.

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę – nasi pracownicy pomogą Ci wybrać samochód najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.